تاریخ انتشار : سه شنبه 10 بهمن 1402 - 12:33
198 بازدید
کد خبر : 208382

چگونه برای یک سایت جدید بدون پول بک لینک دریافت کنیم

چگونه برای یک سایت جدید بدون پول بک لینک دریافت کنیم

  یادگیری نحوه دریافت بک لینک و انواع رپورتاژ می تواند به شما کمک کند تا برند خود را بدون سرمایه گذاری اولیه شروع کنید. ایده ساده است: فقط از یک سایت برای بک لینک بخواهید.   با این حال، گاهی اوقات این درخواست ها در سیل ایمیل ها گم می شوند. هر فرد به

 

یادگیری نحوه دریافت بک لینک و انواع رپورتاژ می تواند به شما کمک کند تا برند خود را بدون سرمایه گذاری اولیه شروع کنید.

ایده ساده است: فقط از یک سایت برای بک لینک بخواهید.

 

با این حال، گاهی اوقات این درخواست ها در سیل ایمیل ها گم می شوند. هر فرد به طور متوسط روزانه ۸۸ ایمیل به تنهایی دریافت می کند. در مواقع دیگر، درخواست ها نادیده گرفته می شوند یا به طور کلی رد می شوند زیرا اولویت بالایی ندارند.

 

چه کار میکنی؟

 

شما باید یک درخواست بک لینک ایجاد کنید که نادیده گرفتن یا رد کردن آن غیرممکن است.

 

چرا مهم است که بدانید چگونه بک لینک دریافت کنید؟

احتمالاً شنیده اید که بک لینک ها می توانند برای سئو مفید باشند.

 

آنها جزء نحوه رتبه بندی وب سایت ها توسط گوگل هستند. تعداد بک لینک هایی که واقعاً نیاز دارید تا در صفحه اول نتایج گوگل قرار بگیرید کافی است تا اکثر بازاریابان از این کار دست بکشند.

 

حتی رتبه های نهم و دهم به طور متوسط بیش از ۳۰۰۰۰ بک لینک دارند.

 

به همین دلیل است که باید فوراً شروع کنید.

 

۱۵ نکته برای دریافت بک لینک

زمان آن رسیده است که استراتژیک شوید و یک طرح درخواست بک لینک ایجاد کنید که به ذهن صاحبان سایت دیگر می رسد. در اینجا چند نکته وجود دارد که شما را به بله های بیشتر نزدیک می کند. در اینجا ۱۵ نکته موثر برای دریافت بک لینک بیشتر برای وب سایت شما آورده شده است:

 

۱. درک کنید که صاحبان سایت به دنبال چه هستند

برخی از سایت ها فقط به این دلیل که خودشان را به خوبی معرفی می کنند، لینک دریافت می کنند. از طرف دیگر، حتی سایت هایی با محتوای شگفت انگیز که نمی توانند خود را به خوبی معرفی کنند، بک لینک دریافت نمی کنند.

 

به همین دلیل است که شما باید این قسمت از درخواست خود را ببندید.

 

مانند هر بخش بازاریابی، دانستن آنچه مخاطبان شما به دنبال آن هستند و صحبت در مورد آن در درخواست شما است. اگر فقط در مورد شگفت انگیز بودن خود صحبت کنید و نکات کلیدی آنچه آنها به دنبال آن هستند را از دست بدهید، احتمالا نادیده گرفته خواهید شد.

 

چند نکته بعدی برخی از مواردی را که صاحبان سایت به دنبال آن هستند پوشش می دهد.

 

۲. بر مزایایی که سایت می برد تاکید کنید

دلیل اینکه هر وبلاگی بک لینک می پذیرد در نهایت کمک به خود است. برای دریافت لینک، باید به صاحب سایت بگویید که چه مزایایی به دست خواهد آورد.

 

در اینجا یک راز کوچک وجود دارد: بیشتر سایت ها به دنبال مزایای مشابهی هستند، مانند:

 

 • محتوای مرتبط با سایت آنها
 • محتوای دقیق
 • محتوای خوب نوشته شده
 • یک سایت قانونی

 

۳. محتوای مرتبط و رقابتی بنویسید

اگر محتوایی ندارید که ارزش پیوند دادن به آن را داشته باشد، هیچ کس به شما لینک نخواهد داد. در قلب تولید بک لینک، ایجاد محتوای عالی است و باید بهتر از سایر محتواهای صنعت شما باشد.

 

در اینجا یک راه ساده برای انجام این کار وجود دارد. موضوع کلمه کلیدی مورد نظر خود را در Ubersuggest تایپ کنید و روی «جستجو» کلیک کنید.

 

برای مرور مقالات بر روی این عناوین کلیک کنید و به دنبال موارد زیر باشید:

 

 • پست وبلاگ چند تصویر دارد؟
 • تعداد کلمات پست وبلاگ چقدر است؟
 • عنوان چیست؟
 • تصویر برجسته چیست؟
 • تگ عنوان و توضیحات متا چیست؟

 

این تاکتیک ها را در مقاله خود دنبال کنید:

 

 • شامل تصاویر با کیفیت بالاتر نسبت به سایر رقبا.
 • تعداد کلمات بیشتری در پست وبلاگ خود داشته باشید – یا حداقل هر کلمه را مهم کنید.
 • عنوان قانع کننده تری بنویس
 • از یک تصویر برجسته جالب استفاده کنید.
 • یک تگ عنوان و توضیحات متا بنویسید که تمرکز بیشتری داشته باشد.

 

اساساً، هدف شما تجزیه و تحلیل رقابت است، سپس همه چیز را بهتر انجام دهید.

 

۴. محتوا را با جزئیات و عمیق نگه دارید

ما در مورد محتوای طولانی صحبت می کنیم، اما محتوای جامع ممکن است حتی مهم تر باشد.

 

می‌توانید مقاله‌ای ۶۰۰۰ کلمه‌ای داشته باشید که سطل زباله است، یا مقاله ۱۰۰۰ کلمه‌ای که از پارک خارج شود.

 

نقطه شیرین جایی در وسط است. اگر محتوای طولانی بنویسید، طبیعتاً باید جزئیات داشته باشد. محتوای طولانی تر لینک های بیشتری دریافت می کند و معمولاً رتبه های بالاتری در SERP دارد.

 

خوانندگان محتوای طولانی را دوست دارند (و موتورهای جستجو نیز همینطور).

 

همه این موارد گفته شد، اگر باید جزئیات یا طول را انتخاب کنید، با جزئیات پیش بروید.

 

۵. مطمئن شوید که محتوا به خوبی نوشته شده و تولید شده است

محتوای شما باید چیزی را به وضوح به خوانندگان بگوید.

 

وبلاگ ست گادین نمونه خوبی از این موضوع است. او هر روز با صدایی معمولی پست می گذارد و اغلب قوانین دستور زبان را زیر پا می گذارد.

 

مردم وبلاگ Seth را دوست دارند زیرا دیدگاه منحصر به فردی را به میز ارائه می دهد. استفاده نادرست از نقطه ویرگول خوانندگان را از آن دور نمی کند.

 

گرامر را نادیده نگیرید، اما نسبت به آن وسواس نداشته باشید.

 

همین امر در مورد محتوایی که مبتنی بر متن نیست، مانند ویدیوها و اینفوگرافیک ها نیز صدق می کند. دانشی را به اشتراک بگذارید که ارزش وقت خوانندگان شما را دارد.

 

۶. ثابت کنید سایت شما قانونی است

برای درست جلوه دادن، لازم نیست یک طرح زمینه سفارشی داشته باشید، اما مطمئن شوید که سایت‌هایی که ارائه می‌دهید می‌دانند که شما یک معامله واقعی هستید.

 

پیوند دادن به پروفایل های اجتماعی شما می تواند در این مورد کمک کند.

 

اگر سایت شما جدید است، نفوذ زیادی نخواهید داشت. شما باید حتی بیشتر متقاعد کننده باشید. برای ایجاد محتوای سطح بالا تلاش کنید و ممکن است به خوبی پاداش بگیرید.

 

۷. ارزش خود را بفروشید

خیلی ساده به نظر می رسد، درست است؟ با این حال، اغلب می توان این مرحله را نادیده گرفت. درخواست پیوند شما باید مقاله یا صفحه شما را به عنوان یک منبع ارزشمند بفروشد، و باید مزایای آن را به وضوح بیان کنید.

 

چگونه می توانید مزایای خود را در زمینه خود به اشتراک بگذارید؟

 

شما باید مزایای واقعی برای ارائه داشته باشید.

 

مهمترین مزیت محتوای مرتبط است. شما باید چیزی داشته باشید که ارزش بیشتری به منبعی که در مورد آن می‌پرسید اضافه کند. داشتن یک مقاله مرتبط تمام چیزی است که واقعاً به آن نیاز دارید، اما اگر بتوانید بیشتر ارائه دهید، حتی بهتر است.

 

به طور خاص، اگر شما مخاطبان ثابتی دارید که می توانید به آنها تبلیغ کنید، این طلاست. این چیزی است که هر صاحب سایت رویای آن را دارد.

 

۸. آهنگ های خود را کوتاه کنید

خطوط منفرد زیادی وجود دارد، و پیدا کردن و کلیک کردن روی پیوندها آسان است. موضوع مهم است و هیچ سوالی وجود ندارد که ایمیل درباره چیست.

 

۹. روابط عمومی اهرمی

ایجاد روابط یکی از بهترین راه ها برای ایجاد بک لینک است. وقتی مردم نمی دانند شما کی هستید، به وب سایت شما لینک نمی دهند.

 

یکی از راه های عالی برای شروع ایجاد روابط و تثبیت خود به عنوان یک متخصص در صنعت خود، فعال بودن در رسانه های اجتماعی است.

 

برای مثال در اینجا پستی از مایکلا الکسیس آمده است.

 

او اینجا چه کاری را خوب انجام می دهد؟ او شخصیت خود را دست نخورده نگه می دارد.

 

از به نظر رسیدن خسته کننده و بی مزه بپرهیزید. در عوض، کمی از خود را در هر عبارت وارد کنید.

 

با فعال ماندن در رسانه های اجتماعی، شروع به تعامل با افراد مختلف خواهید کرد. شما این فرصت را خواهید داشت که با دیگران در صنعت خود ملاقات کنید و شاید حتی برای آنها وبلاگ مهمان کنید یا از یک تماس ویدیویی استفاده کنید. وقتی فرصت پیش آمد، آن را از دست ندهید.

 

وبلاگ نویسی مهمان می تواند به سرعت به یک بک لینک تبدیل شود و زمانی که مردم از شما برای یک موضوع خاص درخواست می کنند، خود را به عنوان یک متخصص معرفی کنید.

 

۱۰. یک مطالعه اصلی انجام دهید

اگر داده هایی دارید که هیچ کس دیگری ندارد، این شما را به یک منبع ارزشمند تبدیل می کند. وقتی دیگران می خواهند به مطالعه شما ارجاع دهند، باید به جایی که آن را دریافت کرده اند پیوند دهند.

این بدان معناست که شما یک بک لینک دریافت خواهید کرد. انجام مطالعه شخصی ممکن است حجم زیادی از کار به نظر برسد.

 

Google Forms پاسخ این سوال را دارد. می توانید یک نظرسنجی سفارشی ایجاد کنید، پیوند را کپی کنید و آن را ارسال کنید. این یک راه ساده برای ایجاد یک مطالعه اصلی، جمع آوری داده های خود، انتشار آن و تشویق بک لینک ها است.

 

پس از همه، شما تنها کسی هستید که داده ها را در اختیار دارید.

 

۱۱. یک اینفوگرافیک یا تصویر اصلی ایجاد کنید

از آنجایی که اینفوگرافیک ها بصری هستند و اسکن آنها آسان است، خوانندگان دوست دارند آنها را مرور کنند. این بدان معناست که بازاریابان محتوا دوست دارند آنها را به اشتراک بگذارند.

 

اگر یک اینفوگرافیک برای وب سایت خود ایجاد می کنید و شخصی آن را در سایت خود به اشتراک می گذارد، باید به وب سایت شما پیوند دهد. شما می توانید با ابزارهایی مانند Venngage یک اینفوگرافیک به صورت رایگان یا با قیمت کم (بسته به گرافیکی که انتخاب می کنید) ایجاد کنید. هنگامی که اینفوگرافیک خود را ایجاد و منتشر کردید، می‌توانید به سایر فضاهای وبلاگ در جایگاه خود دسترسی داشته باشید و از آنها بخواهید در صورت مناسب بودن آن را به اشتراک بگذارند.

 

۱۲. برای سایر وب سایت ها گواهی بنویسید

نوشتن توصیفات یا نظرات برای دیگران ممکن است غیر منطقی به نظر برسد، اما انجام این کار می تواند برای استراتژی سئو و بک لینک شما مفید باشد.

 

وقتی این کار را انجام می دهید، وب سایت ممکن است مکانی برای بک لینک یا پیوند به وب سایت شما داشته باشد.

 

در حالی که به نظر می رسد به کسب و کار دیگر کمک می کنید تا سرنخ ایجاد کند، به رتبه بندی وب سایت خود نیز کمک می کنید. ارزش این سهم کوچک را دارد.

 

۱۳. پیوند خارجی و سپس تماس بگیرید

چرا زمانی را صرف لینک دادن به وب سایت های دیگران می کنید؟

 

به این فکر کنید: به وب‌سایت دیگری پیوند می‌دهید و سپس به آنها اطلاع می‌دهید که از مقاله‌شان آنقدر لذت برده‌اید که آن را در وب‌سایت خود به اشتراک گذاشته‌اید.

 

از آنجایی که به آنها بک لینک دادید، بعید نیست که در آینده به شما بک لینک بدهند.

 

این چیزی است که می توانید بگویید:

 

سلام، [نام]!

 

فقط می خواستم به شما اطلاع دهم که از [پست وبلاگی که به آن لینک دادید] بسیار لذت بردم. شما مدت زیادی است که در حال تولید محتوا بوده اید و من همیشه اطلاعات شما را برای کسب و کارم ارزشمند می دانم.

 

در واقع، من از مقاله خاص آنقدر لذت بردم که در [مقاله ای که نوشتید] به آن لینک دادم. به من بگویید که نظر شما در مورد قطعه چیست!

 

من تمام تلاشم را برای به اشتراک گذاشتن محتوای قابل توجه شما با مخاطبانم در آینده ادامه خواهم داد.

 

باز هم برای همه بینش عالی متشکرم.

 

[اسم شما]

 

۱۴. در مورد سایر پست های مرتبط وبلاگ نظر دهید

قبل از اینکه شروع کنید و مشتاقانه روی پست های وبلاگ دیگر اظهار نظر کنید و بک لینک ها را از هر طرف بیرون بیاورید، اجازه دهید چیزی را توضیح دهم.

 

در حالی که ممکن است گهگاه فرصتی داشته باشید که با درایت یک بک لینک را در نظر خود بگنجانید، اما بیشتر اوقات، نظر باید برای هدف اصلی ایجاد یک رابطه متقابل با نویسنده باشد:

 

 • اگر نمی دانید چه بگویید، روز نویسنده را بسازید.
 • اگر می‌خواهید کمی بیشتر به اشتراک بگذارید، می‌توانید بینش معنی‌داری درباره موضوع مورد نظر اضافه کنید.
 • اگر می‌خواهید نظری ایجاد کنید که مستحق پاسخ نویسنده باشد و به ایجاد رابطه کمک کند، تفسیر خود را به بحث اضافه کنید.

 

این یک دستور العمل برای ایجاد رابطه است، که یک دستور العمل برای ایجاد بک لینک است.

۱۵. سیگنال های اجتماعی را تراز کنید

اگر در مورد ایجاد استراتژی بک لینکینگ خود و ارتقاء رتبه ها جدی هستید، هماهنگ کردن سیگنال های اجتماعی ضروری است.

 

سیگنال های اجتماعی به موتورهای جستجو اطلاع می دهند که وب سایت شما چقدر فعال و به روز است. هرچه وب سایت شما فعال تر باشد، رتبه شما بهتر است.

 

ممکن است زمان کافی برای استفاده از تک تک پلتفرم‌های اجتماعی را نداشته باشید. در این صورت، یک یا دو مورد را انتخاب کنید که بتوانید با آنها همراه باشید و حداقل روزی یک بار در پلتفرم هایی که انتخاب کرده اید پست کنید.

 

بررسی کنید که تمام اطلاعات نمایه های اجتماعی شما با اطلاعات وب سایت شما مطابقت داشته باشد. مواردی مانند نام شرکت، آدرس و شماره تلفن باید با هم تراز باشند تا به موتورهای جستجو اطلاع دهند که وب سایت شما به روز است.

 

این یک راه ساده اما موثر برای ایجاد رتبه بندی با کار اضافی بسیار کمی است.

 

نوشتن راه حل برای دریافت بک لینک شما

ابتدا به خط موضوع خود فکر کنید. شما باید بیش از هر بخش دیگری از درخواست خود زمان بیشتری را در خط موضوع خود صرف کنید زیرا ممکن است تعیین کند که آیا کسی روی آن کلیک خواهد کرد یا خیر. در اینجا هیچ پاسخ اشتباهی وجود ندارد، اما شما می خواهید چیزی قانع کننده بنویسید.

در اینجا چند پیشنهاد برای شروع وجود دارد، اما به خاطر داشته باشید که استفاده از صدای طبیعی خود بسیار مهم است:

 

[نام]، آیا شما علاقه مند به شراکت هستید؟

من می خواهم به شما چیزی رایگان بدهم.

وقت آن است که محتوای خود را به سطح بعدی ببرید.

مقاله شما چیزی کم دارد!

 

بعد، باید بدنه واقعی زمین را بنویسید. دوستانه و صمیمی باشید و فراموش نکنید که مزایایی را که به گیرنده می دهید بیان کنید.

 

با سایت های دیگری که به آن منبع پیوند داده اند، تماس بگیرید و به آنها اطلاع دهید که نسخه بهتری دارید. این مانند یک جذابیت برای دریافت لینک عمل می کند و همچنین سایت شما را به عنوان یک مرجع معرفی می کند.

 

ایده اصلی در اینجا این است که پیشنهاداتی را در سایت شخصی ارائه دهید و مودبانه از آنها بخواهید که لطف خود را برگردانند.

 

این قدرتمند است زیرا به یک محرک اجتماعی به نام متقابل برخورد می کند. شخصی که این الگو را برای او ارسال می کنید از قبل مایل به کمک به شما خواهد بود. 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 2 در انتظار بررسی : 2 انتشار یافته : ۰
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.