تاریخ انتشار : جمعه 23 مهر 1400 - 14:16
9 بازدید
کد خبر : 49608

پارابدمینتون بازان برتر کشور در اصفهان معرفی شدند

پارابدمینتون بازان برتر کشور در اصفهان معرفی شدند

 دومین دوره مسابقات پارابدمینتون قهرمانی آقایان کشور در اصفهان با معرفی نفرات برتر در کلاس های مختلف به پایان رسید. دومین دوره مسابقات پارابدمینتون قهرمانی کشور یادواره “سرداران فیروزه‌ای” که از روز گذشته (پنج شنبه- ۲۲ -مهرماه) در سالن ایثار اصفهان آغاز شده بود با معرفی نفرات برتر در بخش آقایان به کار خود پایان

پارابدمینتون بازان برتر کشور در اصفهان معرفی شدند

 دومین دوره مسابقات پارابدمینتون قهرمانی آقایان کشور در اصفهان با معرفی نفرات برتر در کلاس های مختلف به پایان رسید.

دومین دوره مسابقات پارابدمینتون قهرمانی کشور یادواره “سرداران فیروزه‌ای” که از روز گذشته (پنج شنبه- ۲۲ -مهرماه) در سالن ایثار اصفهان آغاز شده بود با معرفی نفرات برتر در بخش آقایان به کار خود پایان داد.
در این دوره از مسابقات ۸۰ بازیکن مرد دارای معلولیت جسمی و حرکتی از ۱۴ استان کشور به رقابت با یکدیگر پرداختند.
نتایج دومین دوره مسابقات پارابدمینتون قهرمانی کشور:
کلاس WH۱:
مقام اول: سیدکمال خلیل زاده از یزد
مقام دوم: محمدرضا دهقان از یزد
مقام سوم: محسن غلامی از اصفهان و فرهاد زبرجدی از قزوین
کلاس WH۲:
مقاوم اول : حمیدرضا ملکی از قزوین
مقام دوم: اکبر قربانی از تهران
مقام سوم: عبدالکاظم ساکی از خوزستان و جمشید نجارپور از مازندران
کلاس SL۳:
مقام اول: مهدی ملکی از تهران
مقام دوم: علی کامرانی از گیلان
مقام سوم: مهدی موسویان از اصفهان و ابوالفضل جنایی از یزد
کلاس SL۴:
مقام اول: مجید متقی از بوشهر
مقام دوم: کوروش باورصاد از خوزستان
مقام سوم: امیرحسین ساعدی از مازندران و عبداله رسول زاده از بوشهر
کلاس SU۵:
مقام اول: اردلان میرزایی از مازندران
مقام دوم: محمدرضا دارابی از تهران
مقام سوم: ابوالفضل رضایی از قم و ابوالفضل اسکندری از لرستان
در بخش دو نفره کلاس SL۳ و SL۴:
مقام اول: امیرحسین ساعدی و علی اصغر مرزبان از مازندران
مقام دوم: علی کامرانی و سید امیر رسولی از گیلان
مقام سوم: علیرضا محقق از قم و مهدی ملکی از تهران
کلاس SU۵ دو نفره:
مقام اول: مجید متقی و عبداله رسول زاده از بوشهر
مقام دوم: ابوالفضل رضایی از قم و ابوالفضل اسکندری از لرستان
مقام سوم: محمودکیخا و عادل یوسفی از خراسان جنوبی
کلاس WH۱ و WH۲:
مقام اول: اکبر قربانی و کاظم مولایی از تهران
مقام دوم: حمیدرضا ملکی و فرهاد زبرجدی از قزوین
مقام سوم: عبدالکاظم ساکی و علی مناتی از خوزستان
پیش از این نیز مسابقات بانوان با حضور ۵۰ بدمنتون باز برگزار شد، برترین های این مسابقات به اردوی پارابدمینتون آقایان و بانوان دعوت می شوند تا خود را برای مسابقاتی که آذرماه در بحرین برگزار می شود آماده کنند.
منبع: ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

فرهنگی

اخبار سیاسی