تاریخ انتشار : سه شنبه 26 مهر 1401 - 12:43
70 بازدید
کد خبر : 203468

دانلود زیرنویس فیلم The Uncle 2018 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Uncle 2018 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Uncle 2018 ایپس ۱۹ ساله تا آنجایی که به یاد می آورد به دلیل یک بیماری مرموز در بستر بیماری است. با فوت والدینش، مقامات کلیسای محلی و به ویژه دو مددکار اجتماعی که با او بدرفتاری می کنند از او مراقبت می کنند. یک روز، عموی ایپس که به تازگی

دانلود زیرنویس فیلم The Uncle 2018 ایپس ۱۹ ساله تا آنجایی که به یاد می آورد به دلیل یک بیماری مرموز در بستر بیماری است. با فوت والدینش، مقامات کلیسای محلی و به ویژه دو مددکار اجتماعی که با او بدرفتاری می کنند از او مراقبت می کنند. یک روز، عموی ایپس که به تازگی پس از گذراندن دوران محکومیت خود به خاطر تجاوز و قتل از زندان آزاد شده است، در خانه ظاهر می شود. آمدن عموی ایپس پویایی زیستگاه کوچکی را که ایپس برای سالیان متمادی در آن زندگی می‌کرد، به روش‌هایی بیش از آن چیزی که تصورش را می‌کرد، تغییر داد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم The Uncle 2018 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم The Uncle 2018 پس از خواندن کتاب برنامه که کارگردان، کیم هیونگ جین، بزرگترین تأثیرات خود را به فیلم‌های وونگ کاروای و کوئنتین تارانتینو در دوران مدرسه‌اش در دوران جوانی نسبت می‌داد، ابتدا چشمم به «دایی» معطوف شد. در حالی که این ممکن است برای بسیاری از فیلمسازان این نسل صدق کند، اما اتفاقاً نام های مناسبی برای جلب توجه علاقه مندان به این فیلم است. و در حالی که ممکن است تمایل به تقلید از کار کارگردان فوق الذکر باشد، کیم هیونگ جین توانسته است صدای بسیار منحصر به فرد و متمایز خود را با اولین فیلم بلند خود The Uncle پیدا کند.

دانلود زیرنویس فیلم عمو ۲۰۱۸ فیلم با صدای دختری شروع می‌شود که از خدا می‌خواهد روش‌های هیولایی او را ببخشد، و التماس می‌کند که نشانه‌ای مبنی بر شنیدن خواسته‌ی او داشته باشد. نام این دختر ایپسه (جونگ وو ریم) است، او ۱۹ ساله است و از زمانی که به یاد بیاورد در بستر بوده است. بیماری اسرارآمیز او ساکنان شهر محلی را گیج می کند و در زمان توانبخشی تقریباً یک علت گمشده در نظر گرفته می شود. از آنجایی که هر دوی والدینش فوت کرده اند، به او دو مددکار اجتماعی گماشته می شود که از او مراقبت کنند، جا یونگ (No Ji-yoo) و آقای کیم. و علیرغم ظاهر نرم و دلسوزشان، آنها اساساً شکنجه گران او هستند زیرا یا به طور کلامی مورد آزار و اذیت قرار می گیرند یا به طور نامناسب او را لمس می کنند. اگر این کافی نبود، پسران محلی روستای او مرتباً از بیرون پنجره طبقه دومش بر سر او نام فریاد می زنند و گاهی اوقات معروف شده اند که از آن بالا می روند. با در نظر گرفتن همه چیز، ایپس در این داستان چیزی جز هیولا و بیشتر قربانی بدترین درجه است.

زیرنویس فیلم The Uncle 2018 - بلو سابتایتل

زیرنویس The Uncle 2018 هنگامی که عموی ایپس، گانگ سیک (کانگ شین هیو) ظاهر می شود و تصمیم می گیرد در خانه زندگی کند، واقعیت جنون آمیزی که ایپس هر روز تجربه می کند، به ذهنش خطور می کند. عموی او که یک متجاوز و قاتل محکوم است که قدرت تکلم را از دست داده است، اکنون به عنوان سرپرست او عمل می کند. این عمو با موهای بلند و ژولیده‌اش، و یک تاپ رنگارنگ بنفش با شلوار جین آبی پاره و روسری شیک، چیزی شبیه تلاقی بین یک مرد بی‌خانمان دیوانه و یک سوپر مدل مرد شیک پوش به نظر می‌رسد. به چنین شخصیت عجیب و غریبی نمی گویید؟

و او عجیب است. گذراندن روزهای خود به تماشای فیلم های پورن با صدای زیاد و پختن صفحات بزرگ گوشت برای خوردن، به نظر بهترین راه برای نفوذ به خواهرزاده نامعتبر (ایپس) نیست، که او تمام تلاش خود را برای انجام آن انجام می دهد. پس از اینکه بین مددکاران اجتماعی و عموی ایپس در مورد اینکه آیا او برای زندگی و خوابیدن در یک خانه اختلاف پیدا می کند، آنها تصمیم را به ایپسه می سپارند. خوب یا بد و با وجود رویکرد عجیب و غریب عمویش، او تأثیر غیرقابل انکاری روی ایپس دارد که بر خلاف آنچه که کسی پیش‌بینی می‌کرد، دگردیسی در او ایجاد می‌کند.

زیرنویس فیلم عمو ۲۰۱۸ با تصاویر آغازین فیلم از عکس‌های مختلف حیات وحش و تصاویر ویدئویی مستند که شامل تاکتیک‌های شکار حیوانات و آیین‌های جفت‌گیری است، عمو به سرعت موضوع اصلی خود یعنی شکارچی در مقابل طعمه را در قلمرو حیوانات و چگونگی شبیه‌سازی ساختارهای اجتماعی انسان با این رابطه را با برقراری رابطه‌شان مشخص می‌کند. دارای انواع زنجیره های غذایی پیچیده است. هر یک از شخصیت‌های فیلم The Uncle در جایی در امتداد این طیف قرار می‌گیرند و در محیط منحصر به فرد خانه Ipse زندگی می‌کنند که کل فیلم در آن اتفاق می‌افتد. با این حال، برخلاف حیوانات، کارگردان به شخصیت‌های «دایی» این قدرت را می‌دهد که با توجه به محرک‌ها و مراقبت‌های مناسب، نقش و جایگاه خود را در سلسله مراتب قدرت خود شکل دهند.

زیرنویس فیلم The Uncle 2018 - بلو سابتایتل

تصادفی نیست که شخصیت اصلی فیلم The Uncle Ipse نام دارد. نام Ipse در زبان کره ای به معنای برگ است. و مانند برگ گلی که برای رشد و سلامت نیاز به نور خورشید و آب دارد، ایپس به دلیل فقدان شدید عوامل خارجی ضروری مانند عشق و امنیت قادر به رونق نبوده است. و همانطور که عموی عجیب او شروع به اعمال ترکیب غیرمتعارف خود از محرک‌های ایپسه می‌کند، حقیقت پنهان پشت بیماری ایپسه روشن‌تر و واضح‌تر می‌شود، زیرا او از نظر جسمی و روحی به شکل سالم شکوفا می‌شود.

شخصیت های The Uncle بسیار غیر معمول هستند و تلاش های شما برای طبقه بندی آنها را در هر مرحله به چالش می کشند. پس از یک بازی بسیار هیپنوتیزمی و نمادین در اواسط فیلم، یک معکوس حماسی از نقش ها در میان آنها رخ می دهد و نحوه تکامل این شخصیت ها هم شدید و هم غیرمنتظره است. جایی که آنها در نهایت در «زنجیره غذایی» قرار می‌گیرند، به عبارتی در پایان فیلم، شخصیت‌هایی را ایجاد می‌کنند که احتمالاً تا به حال ندیده‌اید.

زیرنویس فیلم عمو ۲۰۱۸ حدوداً ۳۰ دقیقه اول سریال The Uncle من را کاملاً مبهوت کرد که چه چیزی را تماشا می کنم. همه چیز از لحن فیلم، تدوین، انتخاب موسیقی، و شخصیت‌های غیرقابل طبقه‌بندی آن باعث شده بود که نتوانم روی هیچ تجربه قبلی یا آشنای سینما از هر نوعی انگشت بگذارم. این باعث شد که من کاملاً مجذوب داستان سرایی بسیار نمادین عمو شوم، زیرا گذشته ایپس و رابطه او با عمویش به آرامی آشکار می شود. فیلم واقعاً در قلمروی افراطی پیش می‌رود، به‌ویژه در اثر نهایی‌اش، پس برای تجربه‌های ناراحت‌کننده و بسیار حسی آماده باشید (اگر از من بپرسید بهترین نوع).

زیرنویس The Uncle 2018 - بلو سابتایتل

The Uncle به زیبایی فیلمبرداری شده است و در رویکرد داستان سرایی کاملاً بدیع است. تقریباً نادیده انگاشتن طبقه بندی، چیزهای کمی وجود دارد که بتوانم آن را بر اساس ارائه یک توصیه مقایسه کنم. اما اگر فیلم‌هایتان را تاریک، پرپیچ‌وخم و با رگه‌هایی از احساسات دوست دارید، «دایی» درست در کوچه شما خواهد بود. به عنوان اولین فیلم بلند نویسنده و کارگردان کیم هیونگ جین، هنر و بینش او در The Uncle به خوبی نمایان می شود و به ما عاشقان فیلم می دهد که منتظر این استعداد جدید بسیار امیدوار کننده باشیم. به‌عنوان یکی از فیلم‌های مورد علاقه من از جشنواره بین‌المللی فیلم خارق‌العاده بوچون امسال، به شدت توصیه می‌کنم این یکی را ببینید!

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.