تاریخ انتشار : چهارشنبه 13 مهر 1401 - 18:29
120 بازدید
کد خبر : 202870

دانلود زیرنویس فیلم Maniac Cop 1988 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Maniac Cop 1988 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Maniac Cop 1988 پلیس دیوانه یک فیلم اکشن اسلشر آمریکایی محصول ۱۹۸۸ به کارگردانی ویلیام لوستیگ، نویسندگی لری کوهن و با بازی تام اتکینز، بروس کمپبل، لورن لاندون، ریچارد راندتری، ویلیام اسمیت، رابرت زددار و شری نورث است. Z’Dar نقش شخصیت اصلی را بازی می کند، یک افسر پلیس سابق قاتل که

دانلود زیرنویس فیلم Maniac Cop 1988 پلیس دیوانه یک فیلم اکشن اسلشر آمریکایی محصول ۱۹۸۸ به کارگردانی ویلیام لوستیگ، نویسندگی لری کوهن و با بازی تام اتکینز، بروس کمپبل، لورن لاندون، ریچارد راندتری، ویلیام اسمیت، رابرت زددار و شری نورث است. Z’Dar نقش شخصیت اصلی را بازی می کند، یک افسر پلیس سابق قاتل که از مردگان بازگشته است و به دنبال انتقام از افرادی است که به او ظلم کردند. این اولین قسمت از مجموعه فیلم های پلیس دیوانه است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Maniac Cop 1988 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Maniac Cop 1988 در شهر نیویورک، یک پیشخدمت در راه خانه توسط دو سارق مورد تعرض قرار می گیرد و از یک افسر پلیس کمک می گیرد که گردن او را می شکند. طی دو شب آینده، این “پلیس دیوانه” قتل های بیشتری را انجام می دهد و باعث می شود ستوان مک کری که توسط مافوقش گفته شده بود که قاتل یونیفورم پلیس را پوشیده بود سرکوب کند تا اطلاعاتی را به یک روزنامه نگار منتقل کند. از غیرنظامیان محافظت کنید این باعث وحشت و نارضایتی در بین شهر می شود و باعث می شود گشت زنی های بی گناه یا با شلیک گلوله کشته شوند یا در خیابان ها توسط افرادی که می ترسند پلیس دیوانه باشند از آنها دوری کنند.

دانلود زیرنویس فیلم پلیس دیوانه ۱۹۸۸ الن فارست، مشکوک به اینکه همسرش جک ممکن است پلیس دیوانه باشد، او را به یک متل تعقیب می کند و او را با افسر همکار ترزا مالوری در رختخواب می گیرد. الن پریشان از اتاق بیرون می دود و توسط قاتل کشته می شود. جک به مظنون قتل دستگیر می شود، اما مک کر معتقد است که جک در قاب قرار گرفته است. مک‌کری از جک می‌خواهد تا در مورد رابطه‌اش با مالوری به او بگوید که در حین کار مخفیانه به عنوان یک فاحشه مورد حمله پلیس دیوانه قرار می‌گیرد. مالوری و مک کری با قاتل مبارزه می کنند، قاتل که حتی از دستکش هم سرد است و به نظر نمی رسد نفس بکشد. وقتی چندین بار به او شلیک می کنند، قاتل بی حوصله به نظر می رسد.

مالوری در آپارتمان مک کری مخفی می شود در حالی که او در مورد سالی نولاند، تنها کسی که مالوری در مورد رابطه خود با او گفت، تحقیق می کند. مک کری نولاند را به یک انبار تعقیب می کند، جایی که با پلیس دیوانه وار ملاقات می کند و از او به عنوان “مت” یاد می کند. مک کری با بازگشت به مقر پلیس، پرونده هایی را در مورد متیو کوردل، افسری که به ناحق در سینگ سینگ به دلیل خشونت پلیس و نزدیک شدن به فساد در شهرداری زندانی شده بود، کشف می کند. او در یک اتاق دوش در سینگ سینگ توسط سایر زندانیان مثله شده و کشته شد و به زندانی کردن آنها کمک کرد.

وقتی مک‌کری و مالوری به ملاقات جک می‌روند، به او می‌گویند که فکر می‌کنند کوردل قاتل واقعی است و قصد دارند به ملاقات پزشک ارشد در سینگ سینگ بروند. مک کری برای رفتن به اتاق روحانیت ترک می‌کند و سالی به او حمله می‌کند که متقاعد شده است که کوردل قصد دارد به او حمله کند. سالی پس از یافتن افسری که از سقف آویزان شده بود توسط کوردل تا حد مرگ مورد ضرب و شتم قرار می گیرد. جک و مالوری با شنیدن این هیاهو اتاق بازجویی را ترک می کنند و اجساد افسران متعددی را می بینند که در اطراف سالن های ساختمان پراکنده شده اند. مالوری به سمت ماشین مک کری می رود در حالی که جک به دنبال کوردل می گردد که پس از پرتاب مک کر از پنجره ناپدید می شود و او را می کشد. جک، که به نظر مسئول قتل عام برای افسران پاسخگو به نظر می رسد، همراه با مالوری فرار می کند.

زیرنویس فیلم Maniac Cop 1988 - بلو سابتایتل

زیرنویس Maniac Cop 1988 این دو به ملاقات پزشک پزشکی سینگ سینگ می روند، او اعتراف می کند که در حالی که او برای کالبد شکافی کوردل آماده می شد، افسر علائم ضعیفی از زندگی را نشان داد. بازرس مخفیانه کوردل را تحت مراقبت سالی قرار داد و متقاعد شد که او کاملاً دچار مرگ مغزی شده است. در خلال پنجاهمین رژه سالانه روز سنت پاتریک، جک بیرون منتظر می ماند در حالی که مالوری به کمیسر پایک و کاپیتان ریپلی در مورد کوردل هشدار می دهد، اما آن دو باور نمی کنند و او را دستگیر می کنند. کوردل ظاهر می شود و پایک و ریپلی را به طرز مرگباری چاقو می زند، سپس مالوری را هدف قرار می دهد و پلیسی را که برای محافظت از او باقی مانده بود، چاقو می زند. مالوری از پنجره فرار می کند، در حالی که جک دستگیر می شود و در یک ون قرار می گیرد که کوردل آن را می رباید.

زیرنویس فیلم پلیس دیوانه ۱۹۸۸ مالوری و یک افسر دیگر ون را تعقیب می کنند که کوردل آن را به مخفیگاه انبار خود می برد. کوردل به مالوری و جک حمله می‌کند، افسر دیگر را می‌کشد و وقتی پشتیبان می‌رسد سعی می‌کند در ون فرار کند. جکس به کناره ون می‌چسبد و برای کنترل آن می‌جنگد، که باعث می‌شود کوردل به لوله‌ای معلق برود که او را به چوب می‌کشد. کوردل کنترل وسیله نقلیه را از دست می دهد که در رودخانه تصادف می کند و غرق می شود. پس از آن، ون ماهیگیری می شود و با جستجوی آن، دست کوردل از آب بیرون می آید.

بعداً در نسخه توسعه یافته، شهردار، با اطمینان از اینکه کوردل مرده است، در دفتر خود استراحت می کند. پس از اینکه دستیار شهردار دفتر را ترک می کند، کوردل در سکوت از پشت پرده ظاهر می شود و به عنوان انتقام از قاب زدن شهردار را به قتل می رساند.

زیرنویس فیلم Maniac Cop 1988 - بلو سابتایتل

زیرنویس پلیس دیوانه ۱۹۸۸ این فیلم برای اولین بار در ۸ آوریل ۱۹۹۸ توسط Elite Entertainment بر روی DVD منتشر شد و شامل تفسیری از کارگردان ویلیام لوستیگ، نویسنده لری کوهن، ستاره بروس کمپبل و آهنگساز جی چاتاوی و همچنین یک تریلر و صحنه های حذف شده بود. این دی وی دی توسط Shriek Show در ۸ آوریل ۲۰۰۲ منتشر شد. بعداً، در ۱۴ نوامبر ۲۰۰۶، یک DVD “نسخه ویژه” توسط Synapse Films منتشر شد. این نسخه شامل فیلمی است که با موسیقی متن DTS بازسازی و مستر شده است. در اکتبر ۲۰۱۱، سیناپس فیلمز نسخه بلوری این فیلم را منتشر کرد.

Rotten Tomatoes گزارش می دهد که ۵۳ درصد از ۱۵ منتقد مورد بررسی، نقد مثبتی به فیلم داده اند. میانگین امتیاز ۵/۱۰ بود.[۵] این فیلم در زمان اکران بیشتر توسط منتقدان مورد توجه قرار گرفت. Variety آن را “هیجان‌انگیز ناامیدکننده‌ای که فرضیه‌های عجیب و غریب را هدر می‌دهد” نامید. کارین جیمز از نیویورک تایمز آن را فیلمی آماتوری با بازیگری و دیالوگ سخت نامید. کریس ویلمن از لس آنجلس تایمز نوشت که فیلم به سرعت تبدیل به یک کلون غیر جالب جمعه سیزدهم می شود. تایم اوت لندن از فیلم به عنوان فرمولی انتقاد کرد و گفت که شاید بهتر بود اگر کوهن نویسنده و تهیه کننده آن را خودش کارگردانی می کرد. ریچارد هرینگتون از واشنگتن پست این فیلمنامه را “سوء تغذیه و آشکار” نامید.

J. Hurtado از Twitch Film با بررسی نسخه بلوری نوشت که علیرغم ایراداتش، پلیس دیوانه به عنوان یکی از آخرین فیلم‌های گرندهاوس که در شهر نیویورک اتفاق می‌افتد، شایسته ذکر است. تام بکر از DVD Verdict آن را “یک جشن سرگرم کننده و بی فکر” نامید. بیل گیبرون از DVD Talk به آن ۴.۵/۵ ستاره داد و آن را “یکی از بهترین جواهرات فراموش شده دوران” نامید که شایسته یک ارزیابی مجدد انتقادی است. نوئل موری از The A.V. کلوب به آن امتیاز B- داد و آن را فیلمی مسخره خواند که همیشه در قفسه‌های فروشگاه‌های مستقل اجاره‌ای ویدیو قرار داشت. گرت جونز از Dread Central به آن چهار ستاره از پنج ستاره داد و آن را یک فیلم کالت نامید که “در میان کرم محصول اواخر دهه هشتاد ترسناک کم‌هزینه است”. Bloody Disgusting به آن امتیاز پنج از ده ستاره داد و این سوال را مطرح کرد که چرا این فیلم وقتی فیلمنامه و کارگردانی ضعیفی دارد، لحن ناهموار و کشتارهای خسته کننده دارد، طرفدارانی دارد. کمپبل در مورد این فیلم گفت که “فیلم خوبی” نیست، اما در ابتدا به نظر او “کاملاً قانونی” بود.

زیرنویس Maniac Cop 1988 - بلو سابتایتل

در آگوست ۲۰۱۷، شایعه شده بود که بازسازی پلیس دیوانه وار در دست ساخت است. در نوامبر ۲۰۱۸، گفته شد که بازسازی هنوز در حال توسعه است و لحنی کاملاً متفاوت از فیلم اول خواهد داشت.

در اکتبر ۲۰۱۹، Deadline گزارش داد که HBO و Canal+ یک سریال تلویزیونی Maniac Cop را انتخاب کرده‌اند که توسط نیکلاس ویندینگ رفن، از طریق شرکت سازنده‌اش توسط NWR Originals، و جان هیمز، که کارگردانی خلبان را نیز بر عهده خواهد داشت، تهیه‌کننده اجرایی خواهد بود.

از سری فیلم های Maniac Cop و Robert Z’Dar در آهنگ “Two Trucks” توسط کمدین اینترنتی نیل سیسیراگا نام برده شد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.