تاریخ انتشار : پنجشنبه 14 مهر 1401 - 19:15
31 بازدید
کد خبر : 202900

دانلود زیرنویس فیلم Lara Croft: Tomb Raider 2001 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Lara Croft: Tomb Raider 2001 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Lara Croft: Tomb Raider 2001 لارا کرافت: مهاجم مقبره یک فیلم اکشن ماجراجویی محصول سال ۲۰۰۱ است که بر اساس سری بازی‌های ویدیویی Tomb Raider با شخصیت لارا کرافت با بازی آنجلینا جولی ساخته شده است. این فیلم محصول مشترک بین‌المللی ایالات متحده، بریتانیا، ژاپن و آلمان است که توسط سایمون وست

دانلود زیرنویس فیلم Lara Croft: Tomb Raider 2001 لارا کرافت: مهاجم مقبره یک فیلم اکشن ماجراجویی محصول سال ۲۰۰۱ است که بر اساس سری بازی‌های ویدیویی Tomb Raider با شخصیت لارا کرافت با بازی آنجلینا جولی ساخته شده است. این فیلم محصول مشترک بین‌المللی ایالات متحده، بریتانیا، ژاپن و آلمان است که توسط سایمون وست کارگردانی شد و حول محور تلاش لارا کرافت برای به دست آوردن مصنوعات باستانی در رقابت با ایلومیناتی می‌چرخد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Lara Croft: Tomb Raider 2001 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Lara Croft: Tomb Raider 2001 لارا کرافت، ماجراجو، یک ربات را در مقبره مصری شکست می‌دهد، و مشخص شد که یک میدان تمرین تمرینی در خانه خانوادگی‌اش است، جایی که او با دستیار فنی‌اش برایس و ساقی هیلاری زندگی می‌کند. در ونیز، با شروع مرحله اول هم ترازی سیاره ای، ایلومیناتی به دنبال کلیدی برای پیوستن به نیمه های یک مصنوع اسرارآمیز، “مثلث” است، که باید تا مرحله نهایی، یعنی خورشید گرفتگی، تکمیل شود. مانفرد پاول به کابال اطمینان می دهد که مصنوع تقریباً آماده است، اما هیچ ایده واقعی از مکان آن ندارد.

دانلود زیرنویس فیلم لارا کرافت: مهاجم مقبره ۲۰۰۱ پدر لارا، لرد ریچارد کرافت، که مدت ها گم شده و گمان می رود مرده است، در خواب به او ظاهر می شود. لارا با یک تیک تاک مرموز از خواب بیدار می شود و ساعت عجیبی را در داخل عمارت پنهان می یابد. لارا در راه مشورت با یکی از دوستان پدرش، ویلسون، با الکس وست، یک همکار آمریکایی و همکار ماجراجو، برخورد می کند. لارا ساعت را به ویلسون نشان می دهد و او با پاول در تماس است. لارا عکس‌هایی از ساعت به پاول نشان می‌دهد که ادعا می‌کند آن‌ها را نمی‌شناسد.

در آن شب، کماندوهای مسلح به خانه حمله می کنند و ساعت را می دزدند و آن را برای پاول می آورند. صبح روز بعد، نامه ای از پیش تعیین شده از پدر لارا می رسد که در آن توضیح می دهد که ساعت کلید بازیابی نیمه های مثلث نور است، یک شی باستانی با قدرت کنترل زمان. پس از اینکه استفاده نادرست از قدرت آن کل شهر را ویران کرد، مثلث از هم جدا شد: نیمی از آن در مقبره ای در انگکور کامبوج و دیگری در شهر ویران شده واقع در فلات اوکوک، سیبری پنهان شد. پدرش به او وظیفه می‌دهد تا قبل از اینکه ایلومیناتی از قدرت مثلث بهره‌برداری کند، هر دو قطعه را بیابد و نابود کند.

زیرنویس فیلم Lara Croft: Tomb Raider 2001 - بلو سابتایتل

زیرنویس Lara Croft: Tomb Raider 2001 در کامبوج، لارا پاول را که وست را استخدام کرده و کماندوهایش در معبد پیدا می کند. وست بخشی از معمای معبد را حل می کند و پاول آماده می شود تا ساعت را در لحظه تراز قرار دهد. لارا که متوجه می شود اشتباه کرده اند، سوراخ کلید درست را پیدا می کند. تنها چند ثانیه باقی مانده است، لارا پاول را متقاعد می کند که ساعت را به او پرتاب کند. او اولین قطعه مثلث را باز می کند و مجسمه های معبد زنده می شوند و به مهاجمان حمله می کنند. وست، پاول و مردان باقی مانده اش با ساعت فرار می کنند و لارا را ترک می کنند تا مجسمه بزرگ نگهبان شش دستی را شکست دهد. او با قطعه اول فرار می کند. او که در یک صومعه بودایی بهبود می یابد، ملاقاتی با پاول ترتیب می دهد.

زیرنویس فیلم لارا کرافت: مهاجم مقبره ۲۰۰۱ در ونیز، پاول پیشنهاد همکاری برای یافتن مثلث را می‌دهد و به لارا اطلاع می‌دهد که پدرش یکی از اعضای ایلومیناتی است و پیشنهاد می‌کند از قدرت مثلث برای احیای او استفاده کند. گرچه تمایلی ندارد، اما با پیوستن به نیروها موافقت می کند. لارا و برایس به همراه پاول، وست و رهبر ایلومیناتی به سیبری سفر می کنند. با ورود به مقبره، آن ها یک سنگ شکن غول پیکر را کشف می کنند که با نزدیک شدن به پایان تراز فعال می شود. لارا نیمه دوم مثلث را بازیابی می کند و پاول رهبر ایلومیناتی را می کشد تا خودش مثلث را بازگرداند، اما نیمه ها با هم ترکیب نمی شوند. با درک اینکه لارا راه حل را می داند، پاول وست را می کشد تا او را متقاعد کند که مثلث را تکمیل کند تا زندگی وست و پدرش را بازسازی کند. لارا رعایت می کند، اما مثلث را خودش تصاحب می کند.

در یک “تقاطع” زمان، لارا با پدرش روبرو می شود که او را ترغیب می کند تا مثلث را برای همیشه نابود کند تا جانش را نجات دهد. با بازگشت به مقبره، لارا برای نجات وست و خنجر زدن به پاول، زمان را دستکاری می کند و مثلث را نابود می کند. مقبره شروع به فروریختن می کند و همه فرار می کنند به جز پاول زخمی که به لارا فاش می کند که پدرش را به قتل رسانده است. او پس از درگیری تن به تن، پاول را می کشد و ساعت جیبی پدرش را پس می گیرد و از مقبره فرار می کند.

در خانه خود، لارا از یادبود پدرش بازدید می‌کند و متوجه می‌شود که برایس ربات را دوباره برنامه‌ریزی کرده است و هیلاری تپانچه‌های خود را به او هدیه می‌دهد که با لبخند به دست می‌گیرد.

زیرنویس فیلم Lara Croft: Tomb Raider 2001 - بلو سابتایتل

زیرنویس لارا کرافت: مهاجم مقبره ۲۰۰۱ پیش نویس های زیادی و چندین نویسنده را پشت سر گذاشت که منجر به تاخیر در تولید شد. در سال ۱۹۹۸، برنت وی فریدمن، نویسنده، که سال قبل در نویسندگی Mortal Kombat: Annihilation همکاری داشت، یک فیلمنامه تولید نشده Tomb Raider را نوشت. تهیه کننده و فیلمنامه نویس استیون ای. د سوزا که در سال ۱۹۹۴ فیلم بازی ویدیویی Street Fighter را نوشته و کارگردانی کرد، پیش نویس اولیه فیلمنامه Tomb Raider را در سال ۱۹۹۹ نوشت، اما توسط پارامونت رد شد. پیش نویس نهایی فیلمنامه به پنج نویسنده از جمله کارگردان سیمون وست نسبت داده شد. وست پس از جایگزینی استفن هرک به عنوان کارگردان، به نویسندگان اصلی بازگشت.

لارا کرافت از طریق Tele München Gruppe (TMG)، یک پناهگاه مالیاتی آلمان تامین مالی شد. قانون مالیات آلمان به سرمایه گذاران این امکان را می دهد که حتی برای تولیدات غیر آلمانی و حتی اگر فیلم به مرحله تولید نرسیده باشد، از مالیات آنی کسر کنند. پارامونت پیکچرز با فروش کپی رایت به قیمت ۹۴ میلیون دلار و پس از خرید آن به قیمت ۸۳.۸ میلیون دلار، ۱۰.۲ میلیون دلار به دست آورد. کپی رایت سپس دوباره به Lombard Bank، یک گروه سرمایه گذاری بریتانیایی فروخته شد و ۱۲ میلیون دلار دیگر نیز ساخته شد. با این حال، برای واجد شرایط بودن برای معافیت مالیاتی بخش ۴۸، تولید باید شامل برخی از فیلم‌برداری‌های بریتانیا و بازیگران بریتانیایی باشد که برای فیلمی که تا حدودی در بریتانیا اتفاق می‌افتد قابل قبول بود. پیش فروش به توزیع کنندگان در ژاپن، بریتانیا، فرانسه، آلمان، ایتالیا و اسپانیا ۶۵ میلیون دلار دیگر بود. Showtime 6.8 میلیون دلار برای حقوق تلویزیون کابلی پریمیوم پرداخت کرد. در مجموع ۹۴ میلیون دلار جمع آوری شد.

Lara Croft: Tomb Raider یک آلبوم موسیقی متن فیلم است که در سال ۲۰۰۱ منتشر شد. موسیقی متن هنرمندان مختلف در ۱۵ ژوئن ۲۰۰۱ منتشر شد. The Score بعداً در ۲۵ ژوئن ۲۰۰۱ منتشر شد. این فیلم همچنین آهنگ “Lila” توسط Vas و اجرای پیانو “Largo” از کنسرتو شماره هارپسیکورد یوهان سباستین باخ را داشت. ۵ توسط Hae-won Chang اجرا شد. اینها در موسیقی متن نمایش داده نشدند. همچنین در این فیلم از عناصر “Elevation (Influx Remix)” توسط U2 استفاده شده است. این بی اعتبار بود

زیرنویس Lara Croft: Tomb Raider 2001 - بلو سابتایتل

Lara Croft: Tomb Raider به صورت DVD و VHS در ۱۳ نوامبر ۲۰۰۱ منتشر شد. انتشار Blu-ray در ۳ ژوئن ۲۰۰۸ دنبال شد. انتشار Blu-ray 4K UHD در ۲۷ فوریه ۲۰۱۸ دنبال شد.

در نمودارهای کرایه ویدئو در آمریکای شمالی، این فیلم تا دسامبر ۲۰۰۱ به درآمد ۳۸.۵ میلیون دلاری از اجاره دی وی دی دست یافت. در بریتانیا، در سال ۲۰۰۴ توسط ۷ میلیون بیننده در تلویزیون تماشا شد و ششمین فیلم پربیننده سال (و سومین فیلم بریتانیایی) در تلویزیون شد.

Tomb Raider یک موفقیت در گیشه بود. این فیلم با ۴۸.۲ میلیون دلار در رتبه اول قرار گرفت و جلوتر از آتلانتیس: امپراتوری گمشده و شرک، دومین اولین اولین بازی برتر پارامونت پس از Mission: Impossible 2 و پنجمین پرفروش‌ترین اولین نمایش در سال ۲۰۰۱ بود. چهارمین آخر هفته افتتاحیه بزرگ ژوئن، پشت ژوراسیک پارک، آستین پاورز: جاسوسی که من و بتمن را برای همیشه پاره کرد. این فیلم رکورد افتتاحیه فیلمی با حضور یک قهرمان زن (۴۲.۳ میلیون دلار برای فیلم ترسناک) و همچنین رکورد افتتاحیه اقتباس از بازی ویدیویی (۳۱ میلیون دلار برای Pokémon: The First Movie) را شکست و یکی از پرفروش ترین بازی های ویدیویی است. به اقتباس های فیلم. این فیلم در مجموع ۲۷۴,۷۰۳,۳۴۰ دلار در سراسر جهان فروخته است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.