تاریخ انتشار : شنبه 12 آذر 1401 - 15:12
78 بازدید
کد خبر : 205698

دانلود زیرنویس فیلم Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules 2022 یک انیمیشن کمدی کامپیوتری محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی لوک کورمیکان (در اولین کارگردانی بلند خود) بر اساس فیلمنامه ای از جف کینی، بر اساس کتابی به همین نام در سال ۲۰۰۸ است. این فیلم دنباله‌ای بر خاطرات یک بچه بی‌رحم (۲۰۲۱) است و

دانلود زیرنویس فیلم Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules 2022 یک انیمیشن کمدی کامپیوتری محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی لوک کورمیکان (در اولین کارگردانی بلند خود) بر اساس فیلمنامه ای از جف کینی، بر اساس کتابی به همین نام در سال ۲۰۰۸ است. این فیلم دنباله‌ای بر خاطرات یک بچه بی‌رحم (۲۰۲۱) است و دومین اقتباس از Rodrick Rules پس از فیلم لایو اکشن سال ۲۰۱۱ است، در حالی که دومین فیلم کاملاً انیمیشن از مجموعه فیلم‌های Diary of a Wimpy Kid و ششمین فیلم است. اقساط کلی بردی نون، اتان ویلیام چیلدرس، کریس دیامانتوپولوس، اریکا سرا و هانتر دیلون نقش خود را به عنوان شخصیت های فیلم اول بازی می کنند، در حالی که اد اسنر پس از مرگ پدربزرگ هفلی را به تصویر می کشد. این فیلم به یاد او تقدیم شده است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules (2022) - IMDb

زیرنویس فیلم Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules 2022 والدین گرگ فاش می کنند که برای آخر هفته می روند و مانی را با خود می برند. رودریک از این موضوع سوء استفاده می‌کند و به گرگ اطلاع می‌دهد که با هم جشن می‌گیرند. گرگ از رولی دعوت می کند تا کمک کند، اما هر دو در حالی که رودریک نشسته و تماشا می کند، تمام کار را انجام می دهند. او در حین مهمانی آنها را در زیرزمین حبس می کند، اما گرگ دستگیره در را باز می کند و به عنوان باج خواهی از مهمانی عکس می گیرد. صبح، آنها را رها می کنند و رولی به خانه می دود در حالی که گرگ به خاطر اتفاقی که افتاده با رودریک روبرو می شود. آنها ناگهان از مادرشان سوزان تماس گرفتند که به آنها اطلاع می دهد که مانی مریض شده و آنها بلافاصله به خانه می آیند. برادران به سرعت خانه را تمیز می کنند و مهمانان باقی مانده را قبل از تعویض در حمام، که عبارت «قوانین رودریک» روی آن به طور دائم نوشته شده است، با درب رودریک، بیرون می کنند، اگرچه فرانک بعداً متوجه می شود که در به درستی قفل نمی شود.

دانلود زیرنویس فیلم دفتر خاطرات یک بچه بی‌نظم: قوانین رودریک ۲۰۲۲ پس از این حادثه، گرگ از رودریک می خواهد که در ازای کمک به تمیز کردن مهمانی، به او توصیه کند. رودریک تسلیم می شود و در مورد “قوانین رودریک” خود به او می گوید که به انجام کارها بدون تلاش می پردازد. گرگ به سرعت بی حوصله می شود، اما وقتی رودریک به او یاد می دهد که چگونه درام بزند، آرام می شود. گرگ با هم گروهی خود یعنی Löded Diper آشنا می شود که یکی از آنها در واقع یک مرد ۳۰ ساله است که قرار است در یک نمایش استعدادیابی شرکت کنند. گرگ نیز در این بازی حضور دارد، اما به رولی با عمل جادویی خود کمک می کند، چیزی که او فکر نمی کند موفقیت آمیز باشد. فرانک مشکوک است که پسرها چیزی را پنهان می کنند، اما سوزان از دیدن آنها خوشحال می شود. وقتی فرانک در مورد درب می پرسد، گرگ می پوشد و ادعا می کند که به طور تصادفی آن را خیلی محکم کوبیده است و توضیح می دهد که چرا به درستی قفل نمی شود. فرانک و سوزان دوباره برای آخر هفته می روند، اما این بار، آنها پسرها را با پدربزرگ در خانه سالمندان می گذارند، که به نظر می رسد رودریک بیش از حد مشتاق آن است.

Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules - Official Trailer (2022) Brady Noon, Ethan William Childress - YouTube

زیرنویس Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules 2022 رودریک در خانه سالمندان فاش می‌کند که بازی‌های رومیزی حاوی مقدار زیادی پول مادر هستند که می‌توانند در خانه استفاده کنند. او مقداری را به گرگ می دهد، اما شلوارش در حین بازی خیس می شود و مجبور می شود در حمام لابی عوض شود. گرگ به طور تصادفی وارد اتاق زنان می شود، جایی که او را متهم می کنند که یک تام نظاره گر است. تعقیب و گریز از طریق خانه افراد قدیمی آغاز می شود، اما او موفق می شود به اتاق بازگردد. بعداً، پدربزرگ به گرگ می‌گوید که می‌داند او و رودریک نمی‌خواستند بیایند، اما او از اینکه با هم می‌نشینند تحسین می‌کند، کاری که فرانک نمی‌تواند با خواهر و برادرش انجام دهد. روز بعد، رولی به گرگ یادآوری می کند که باید پروژه علوم زندگی خود را انجام دهد و او برای کمک به رودریک می رود. او پروژه قدیمی علم زندگی خود را به او می دهد به شرطی که چند دلار به مادرش بدهد. گرگ این کار را انجام می دهد، اما با رسیدن به مدرسه متوجه می شود که این یک پروژه شکست خورده در مورد عطسه گیاهان است.

گرگ با عصبانیت اخاذی خود را به رودریک فاش می کند و از او می خواهد که پول مادر را پرداخت کند. با این حال، او به طور تصادفی با سوزان برخورد می‌کند که عکس‌ها را می‌بیند و هر دو پسر را زمین‌گیر می‌کند، اگرچه گرگ همچنان مجبور است که نمایش استعدادیابی را با رولی انجام دهد. به عنوان جبران، رودریک فاش می‌کند که عکس‌هایی را در دفتر خاطرات گرگ در مورد حادثه دستشویی گرفته است و تهدید می‌کند که آنها را برای دوستانش می‌فرستد تا برای خواهر و برادرشان بفرستند. آنها تلفن را از رودریک می گیرند، اما راولی به طور تصادفی عکس ها را می فرستد. در کمال تعجب گرگ، داستان در مدرسه به این شکل پیچید که گرگ برنده جایزه برتر در یک مسابقه یکنوع بازی شبیه لوتو و ایجاد یک فرار بزرگ و محبوبیت او شد. گرگ همچنان افسرده است، اما باید نمایش استعدادیابی را با راولی انجام دهد، اما درست قبل از ورود، لود دیپر به گرگ نزدیک می شود تا درامر جدید آنها باشد، زیرا درامر جایگزین آنها لری عاشق جادو است و بدش نمی آید جای خود را با او عوض کند.

زیرنویس فیلم دفتر خاطرات یک بچه بی‌نظم: قوانین رودریک ۲۰۲۲ گرگ شروع به این سوال می کند که آیا باید طبل بزند یا نه، اما بعد از اینکه رودریک به او سخنی تند می گوید، موافقت می کند. با دیدن رودریک که به طور رسمی برنامه را ترک می کند، گرگ بیرون می رود تا با او صحبت کند و توضیح می دهد که او فقط می خواست که او به او افتخار کند و نگران بود که آنها از هم جدا شوند. رودریک به گرگ می‌گوید که به او اهمیت می‌دهد و آن‌ها به معاشرت با هم ادامه خواهند داد. گرگ به رودریک موقعیت خود را به عنوان درامر باز می‌گرداند، علی‌رغم اینکه او هنوز زمین‌گیر است، و به Löded Diper باز می‌گردد. فرانک و سوزان زمینه گرگ را گسترش می دهند، اما پدربزرگ فرانک را به خاطر بزرگ کردن دو برادر خوب تحسین می کند در حالی که سوزان با هیجان با آهنگ گروه می رقصد. نمایش جادویی رولی در نهایت برنده رقابت می شود در حالی که لود دیپر به لطف سوزان مخاطبان بیشتری را به دست می آورد. با وجود اختلافات، رابطه گرگ و رودریک بهبود می یابد.

Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules (2022) - IMDb

زیرنویس دفتر خاطرات یک بچه بی‌نظم: قوانین رودریک ۲۰۲۲ در روز دیزنی + ۲۰۲۱، کینی فاش کرد که Rodrick Rules قرار است در سال ۲۰۲۲ منتشر شود. در ۱۲ سپتامبر ۲۰۲۲، تاریخ انتشار آن در ۲ دسامبر ۲۰۲۲ اعلام شد. پوستر تیزر این فیلم به همراه اعلام تاریخ اکران منتشر شد. تریلر این فیلم در ۱۸ اکتبر ۲۰۲۲ منتشر شد. در سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، این فیلم بر اساس نقدهای ۶ منتقد، ۶۷ درصد را به خود اختصاص داده است.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.